Galeria Sfera - serce miasta

 

Galeria Sfera to wszystko to, czego szukasz w tętniącym życiem mieście.

Największe portfolio marek w regionie, restauracje serwujące kuchnie z różnych zakątków świata, kluby muzyczne, fitness, kino, 4-gwiazdkowy hotel, ale także autorskie działania kulturalne - koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, wystawy, przedstawienia teatralne oraz happeningi.

 

Wkomponowana w historyczne zabudowania centrum Bielska-Białej Galeria to pierwszy w Polsce projekt centrum handlowego, który zrewitalizował pofabryczne tereny i przywrócił im użytkowy charakter, stając się jednocześnie handlowym sercem miasta i regionu.

 

Znajdziesz u nas 250 czołowych polskich i zagranicznych marek. Aż 70% z nich wybrało Sferę, jako jedyną lokallizację swoich salonów na Podbeskidziu. Bliskość stacji PKP oraz dworca PKS, 2200 miejsc parkingowych, a także świetne skomunikowanie z okolicznymi miastami sprawiają, że nasza oferta jest na wyciągnięcie ręki.

 

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.sfera.com.pl

 

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.