Galeria Sfera - spleciona z Tobą

 

Galeria SFERA w Bielsku-Białej to największy obiekt handlowy Podbeskidzia i pierwszy projekt w Polsce, który zrewitalizował pofabryczne tereny miejskie, przywracając​ im użytkowy charakter. To właśnie włókiennicza historia tego miejsca i symboliczne połączenie obiektu z mieszkańcami znajdują odzwierciedlenie w komunikacji Galerii SFERA pod hasłem „Spleciona z Tobą”.

 

Znajdziesz u nas 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, 26 restauracji i kawiarni, muzyczny Klub Klimat, kręgielnię, klub fitness, kino Helios oraz hotel Qubus. To w przestrzeniach Galeria SFERA odbywają się wystawy, spotkania, a także akcje charytatywne integrujące lokalną społeczność.

 

Świetne skomunikowanie z okolicznymi miastami dzięki bliskości stacji PKP oraz dworca PKS w połączeniu z dostępnością 2200 miejsc parkingowych zachęcają do odwiedzin w Galerii SFERA mieszkańców całego regionu. Potwierdzają to dane: statystycznie mieszkaniec miasta odwiedza obiekt około 75 razy rocznie, a Podbeskidzia –ponad 20 razy rocznie.​

 

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.sfera.com.pl

 

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.